Eneos Premium Ultra 0W20

Eneos Premium Ultra 0W20

Eneos Premium Ultra 0W20

Izstrādāta, lai nodrošinātu maksimālo iespējamo degvielas patēriņa ietaupījumu, eneos 0W20 izmanto JX NIPPON OIL & ENERGY patentēto smērvielu tehnoloģiju, kas sniedz Jūsu automašīnai pilnīgu aizsardzību no aukstās palaišanas brīža līdz pat brīdim, kad Jūsu auto motors ir sasniedzis augstāko darba robežu.

0W20 ir motoreļļa, kurai uzticas automobiļu ražotāji visā pasaulē un kas arvien biežāk tiek izmantota jaunajiem spēkratiem jau rūpnīcā!

NEAIZSTĀJAMA HIBRĪDAJĀS SISTĒMĀS

Piemēram, jaunā ‘Hybrid Synergy Drive’, kas nodrošina enerģiju Toyota populārajai Prius vai Honda Civic Hybrid un Insight.

Pateicoties tās zemajai viskozitātei, ENEOS 0W20 šajās sistēmās ir neaizstājama, jo to motori pastāvīgi ieslēdzas un izslēdzas. Niecīgais attālums starp gultņiem Honda Civic automašīnās nav lielāks par aptuveni pusi no tā, kāds ir vairumā dzinēju. Biezākas eļļas ne tikai nespēs pienācīgi uzsilt, bet arī nevarēs iespiesties starp gultni un šarnīru aukstās palaišanas laikā. Šeit bez ierunām ir nepieciešama pareizā plūstamība. ENEOS 0W20 ir nākotnes motoreļļa, kas ir ideāli piemērota autobraucējiem, kuri jau šodien pievērš uzmanību enerģijas patēriņam un rūpēm par apkārtējo vidi.

Vairāk informācijas par produktu jūs varat atrast šeit

Pagaidām nav komentāru.

KOMENTĒT ŠO RAKSTU

Notīrīt visus laukus


ŠIE UN CITI AUTO RAŽOTĀJI JAU RŪPNĪCĀS PILDA ENEOS EĻĻAS SAVĀS AUTOMAŠĪNĀS: