Uzzināt vairāk par Eneos Latvia

Par mums

blog-1

JPNIPPON koncerns ir vadošais līderis „Eneos“ eļļas ražošanā Japānā. Uzņēmums lielu uzmanību pievērš videi draudzīgai eļļas ieguvei, tādejādi saudzējot un saglabājot dabas resursus. „Eneos“ strauji iekaro arī Eiropas tirgu un šobrīd arī Latvijas patērētājiem ir iespēja iegādāties šo lielisko produktu.

Cerot uz veiksmīgu sadarbību, „Eneos“ kolektīvs

Kvalitāte

Lietojot „Eneos“ produktus, jūs būtiski samazināsiet degvielas patēriņu. Aotomāšīnas dzinēju darbība uzlabosies un, pateicoties „Eneos“ produktu attīrošajām īpašībām, pagarinās to mūžu. Izmantojot „Eneos“ smērvielas, varēsiet retāk apmeklēt servisu, nebaidoties, ka tiks bojāti dzinēji, kuros smērvielas tiks lietotas.

Padari lietas tik vienkāršas, cik tas ir iespējams, bet ne vienkāršākas. /Alberts Einšteins/

„Eneos“ produkti ilgstoši saglabā savas īpašības, uzturot sākotnējo kvalitāti.
„Eneos“ smērvielas atbilst starptautiskajiem kvalitātes standartiem.
„Eneos“ produkti ir radīti, domājot par vidi un tās aizsardzību. Lietojot tos, autobraucēji krietni samazina CO2 izmešus un nepiesārņo dabu!

„Eneos“ produktu kvalitāti jo īpaši varēs izbaudīt auto un moto sportisti. Jau šobrīd daudzās starptautiskās sacensības – moto GP, „Yamaha“ rūpnīcas komandas motocikos – tiek izmantoti tieši „Eneos“ produkti.

„Eneos“ produktu kvlitāti garantē viena no pasaulē lielākajām un senākajām naftas produktu ieguvējām un pārstrādātājām „JX Nippon Oil & Energy“, Ltd.

Mūsu mērķis ir iepazīstināt Latvijas sabiedrību ar „Eneos“ produktiem, kas ir augstākās kvalitātes paraugs Japānā. Mēs vēlamies dot iespēju iegādāties „Eneos“ produktus pēc iepējas plašākai sabiedrības daļai, un ceram, ka gan mēs paši, gan mūsu klienti būtu gandarīti par sadarbību.

ENEOS vēsture

Uzņēmums “Nippon Oil” tika dibināts 1888. gadā, bet 1999. gadā, apvienojoties ar “Mitsubishi Oil“, tika izveidota korporācija „JX Nippon Oil & Energy Co”, kas šobrīd ir lielākā naftas ieguves un pārstrādes kompānija Japānā. Uzņēmuma misija ir strādāt sabiedrības labā, nodrošinot patērētājus ar naftu un naftas produktiem. Vienlaicīgi „JX Nippon Oil & Energy Co” novērtē globalizācijas sniegtās iespējas un izaicinājumus un rūpējas par apkārtējās vides aizsardzību un saglabāšanu.

Smērvielas “Eneos” izgatavotas lielākajā naftas pārstrādes rūpnīcā „MICHANG“ Dienvidkorejā. Līdz ar Dienvidkorejas rūpnīcas atvēršanu, kompānija palielināja ražošanas jaudu, tādā veidā sniedzot iespēju samazināt produktu cenu, bet saglabāt to kvalitāti. Smērvielas “Eneos” izstrādātas, saglabājot starptautiskos kvalitātes standartus, un tās ieteicams gan automašīnām, kas ražotas Amerikā, Eiropā, Japānā, gan Krievijā.

«Nippon Oil Co” Ltd neatbalsta universālo eļļu izmantošanu, tāpēc uzņēmuma speciālisti izstrādājuši visplašāko auto eļļu klāstu, kurš katru gadu tiek papalšināts.

1888
nodibināta „Nippon Oil Co“, Ltd.
1914
pirmā lielā naftas ieguve no urbuma №5 Kurokawa Ave prefektūrā.
1921
„Nippon Oil Co“, Ltd un „Takarada Oil Co“, Ltd apvienošanās.
1932
dibināta „Mitsubishi Oil Co“, Ltd, apvienojot trīs galvenās „Mitsubishi Corp“ vienības un „American Associated Oil Co“ (vēlāk Getty Oil Company).
1933
dibināta „Koa Oil Co“, Ltd
1941
„Nippon Oil Co“, Ltd apvienošanās ar „Ogura Oil Co“, Ltd
1951
dibināta „Nippon Petroleum Refining Co“, Ltd, pamatojoties uz vienlīdzīgu ieguldījumu uzņēmumos „Nippon Oil Co“, Ltd un „Caltex Petroleum Corp“.
1961
naftas rūpnīcas „MIZUSHIMA“ nodošana ekplutācijā.
1964
naftas rūpnīcas „Negisli“ atklāšana.
1968
dibināta „Tohoku Oil Co“, Ltd.
1969
ekspluatācijā tiek nodota Kiire bāze.
1973
bāzes „Okinawa Petroleum“ būvniecība.
1984
„Getty Oil Company“ piederošo „Mitsubishi Oil Co“, Ltd grupas uzņēmumu akciju nodošana rūpniecības asociācijas „Nippon Oil Co“, Ltd „Mitsubishi Oil Co“, Ltd īpašumā.
1992
sākas jēlnaftas iegūšana Papua-Jaungvinejā, kas ir daļa no projekta “Canada-Sin Crude Oil Sand”
1996
sākums komerciālās jēlnaftas ražošanai Ziemeļjūrā; sadarbība starp uzņēmumiem „Nippon Oil Co“, Ltd un „Caltex Petroleum Corp“ apstājas un „Nippon Oil Co“, Ltd iegūst visas naftas pārstrādes akcijas.
1998
sākums jēlnaftas ražošanai pie Vjetnamas.
1999
„Nippon Oil Co“, Ltd un „Mitsubishi Oil Co“, Ltd apvienošanās; dibinot kompāniju „Nippon Mitsubishi Oil Corporation – NMOC“. Rūpnieciskā sadarbība ar „Cosmo Oil Co“, Ltd.
2000
finanšu un ražošanas sadarbība ar kompāniju „Teikoku Oil Co“, Ltd.
2001
dibināta enerģijas kompānija „Mizushima LNG Co“, Ltd, pamatojoties uz vienādu kapitala kompāniju „Nippon Mitsubishi Oil Corporation“ un „CHUGOKU Electric Power Co“, Inc. Investīcijām. Jaunā zīmola “Eneos“ rašanās. Būvniecība Japānas ražotnē no 2001. līdz 2003. gadam. Atvērtas 13 000 degvielas uzpildes stacijas ar zīmolu “Eneos”.
2002
radīts visspēcīgākais naftas pārstrādes uzņēmums Japānā „Nippon Petroleum Refining Co“, Ltd (NPRC), apvienojot trīs naftas pārstrādes uzņēmumus, kas ietilpst NMOC grupā -„Nippon Mitsubishi Petroleum Refining Co“, Ltd (NMPRC), „Koa Oil Co“, Ltd un „Tohoku Oil Co“, Ltd.
2002
mainot uzņēmuma nosaukumu uz „Nippon Mitsubishi Oil Corporation“, tiek nomainīti nosaukumi arī 12 uzņēmumiem, kuri iekļauti „Nippon Mitsubishi Oil Corporation Group. MICHANG OIL IND”.
2003
Natural gas production started offshore Malaysia (Helang Gas Field).
2004
Consignment refining contract signed with China Oil.
2005
Nippon Oil merged with Nippon Petroleum Gas.
2006
Business alliance formed with Japan Energy. Capital tie-up formed with INPEX Holdings. Nippon Petroleum Refining merged with Nippon Petroleum Processing.
2007
Business/capital alliance formed with SK Corporation (South Korea). A memorandum of understanding regarding long-term collaboration with China National Petroleum Corporation is concluded.
2008
Nippon Petroleum Refining merged with Nippon Petrochemicals.
ENEOS CELLTECH, a joint company with Sanyo Electric Company for stationary fuel cells, established.
Nippon oil conducted a management integration with Kyushu oil.
Conclusion of Memorandum on Management Integration with Nippon Mining Holdings.
2009
SANYO ENEOS Solar, a joint company with Sanyo Electric Company for the production and sale of thin-film solar panels, established.


ŠIE UN CITI AUTO RAŽOTĀJI JAU RŪPNĪCĀS PILDA ENEOS EĻĻAS SAVĀS AUTOMAŠĪNĀS: