Premium Plus 10W30

7.00
 • 10W30
 • Sintētiska

Augstas veiktspējas motoreļļa ar izcilām degvielas ekonomijas īpašībām, kas izstrādāta tieši Japānā un Korejā ražotām automašīnām.

 • 1 L .
  PIRKT 7
 • 4 L .
  PIRKT 27
 • 200 L .
  PIRKT 1 198.00 €

APRAKSTS

Augstas veiktspējas motoreļļa ar izcilām degvielas ekonomijas īpašībām, kas izstrādāta tieši Japānā un Korejā ražotām automašīnām. ENEOS Premium 10W30 nodrošina visaptverošu dzinēja aizsardzību pret nelabvēlīgo braukšanu pilsētas režīmā un dzinēja darbību pie augstas un zemas temperatūras. Ieteicama visiem automašīnu un vieglā komerciālā transporta benzīna dzinējiem (vairāku vārstu un turbo tipa dzinējiem, ar katalītisko konvertoru vai bez tā), gāzes dzinējiem un dīzeļdzinējiem (ar turbokompresoru vai dabīgo vilkmi).

ĪPAŠĪBAS

1. Degvielas ekonomija un pazemināta emisija (0W-20)
Oriģināla universāla motoreļļas formula, kas atbilst uzlabotajiem degvielas efektīva patēriņa un izmešu standartiem automašīnu un vieglā komerciālā transporta visu veidu dzinējiem.

2. Izcila dzinēja aizsardzība
Novatoriskā eļļošanas tehnoloģija piedāvā vispārēju dzinēja aizsardzību trijos braukšanas cikla etapos – palaišanas, uzsilšanas un normālas braukšanas apstākļos.

3. Samazināts dzinēja nodilums un tīrs dzinējs
Augstais attīrīšanas un dispersijas līmenis līdz minimumam samazina nogulšņu veidošanos pie augstas un zemas temperatūras, padarot dzinējus tīrākus. Samazinātais nosēdumu daudzums un gredzena nesalipšanas nodrošinājums dzinējā pagarina dzinēja un tā detaļu darbmūžu.

4. Savietojamība ar blīvējumu
Šis eļļas augstā oksidēšanās un termiskā stabilitāte saglabā svarīgo dzinēja blīvējumu mīkstību un lokanību, līdz minimumam samazinot eļļas noplūdes.

TIPISKĀS ĪPAŠĪBAS

Kvalitātes līmenis : API SM/CF
SAE viskozitātes līmenis : 10W-30
Appearance : Orange
Blīvums (15C) g/cm3 : 0.87
Uzliesmošanas temperatūra C : 225
Kinemātiskā viskozitāte (100C) mm2/s : 10.4
Viskozitātes indekss : 166
Sabiezēšanas temperatūra C : -33.0
Kopējais sārmu daudzums, mgKOH/g : 7.45
Krāsa : Clear

!Brīdinājums: Tipiskās īpašības var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

LEJUPLĀDES

Šeit jūs varat lejupielādēt papildus materiālus par šo produktu, piemēram, – datu lapas, citu tehnisko informāciju utt ..

ZVANIET: (+371) 27 651 165 JAUTĀJIET E-PASTĀ PAR ŠO EĻĻU

Cenas var mainīties. Lūdzu, aplūkojiet mūsu Privātuma politiku detalizētākai informācijai

JAUNĀKĀS ENEOS EĻĻAS

Aplūko visas jaunākās eļļas


ŠIE UN CITI AUTO RAŽOTĀJI JAU RŪPNĪCĀS PILDA ENEOS EĻĻAS SAVĀS AUTOMAŠĪNĀS: