Sustina 0W50

17.00
  • 0W50
  • Pilnībā sintētiska

Pilnībā sintētiska eļļa ar ļoti plašu viskozitātes amplitūdu benzīna dzinējiem. Izveidē izmantota progresīvā Nippon Oil izstrādātā auto sacīkšu eļļu tehnoloģija.

  • 1 L .
    PIRKT 17
  • 4 L .
    PIRKT 67

APRAKSTS

ENEOS motoreļļa 0W50 ir maksimālas veiktspējas 100% sintētiskā eļļa benzīna dzinējiem. Tā kā tās izveidē ir izmantota progresīvā JX Nippon Oil & Energy USA, Inc. izstrādātā auto sacīkšu eļļu tehnoloģija, šai motoreļļai ir ārkārtīgi plaša viskozitātes amplitūda 0W-50. Līdz ar to tā spēj nodrošināt izcilu veiktspēju gan zemākajās, gan augstākajās temperatūrās. ENEOS motoreļļa 0W50 ir īpaši piemērota sporta automašīnām ar lielu dzinēja tilpumu un jaudu.

ĪPAŠĪBAS

1. 100% sintētiska eļļa benzīna dzinējiem
Kad ar lieljaudas automašīnām ar lielu dzinēja tilpumu ilgstoši tiek braukts augstā temperatūrā un smagā noslodzē, tām ir nepieciešama izcila aizsardzība pret karstumu un oksidēšanās stabilitāte, ko var nodrošināt tikai sintētiska motoreļļa. Tā kā ENEOS motoreļļa 0W50 ir izgatavota no 100% sintētiskas eļļas, tai ir ārkārtīgi plaša viskozitātes amplitūda 0W-50, kas nodrošina nepārspējamu palaišanu pat aukstā ziemā, kā arī izcilu eļļas kārtiņas saglabāšanos karstā vasarā un braucot ar lielu ātrumu pie smagas dzinēja noslodzes.

2. Izcila oksidēšanās stabilitāte un koksēšanas pretestība augstā temperatūrā
Tā kā ENEOS motoreļļa 0W50 ir izgatavota no rūpīgi izstrādāta 100% sintētisko bāzes eļļu un uzlabotu piedevu maisījuma, tās oksidēšanās stabilitāte augstā temperatūrā ir milzu soli priekšā motoreļļām uz minerāleļļu bāzes. ENEOS motoreļļai 0W50 piemīt arī nepārspējama koksēšanas pretestība, kas ir būtiska īpašība augstā temperatūrā un lielā ātrumā darbinātu turbo rotoru aizsardzībai.

3. Augstākā līmeņa piedziņas sistēmas nodilumaizsardzība un izcila tīrība
ENEOS motoreļļas 0W50 sintētiskā bāze ļauj saglabāt stingru eļļas plēvīti arī augstā temperatūrā, lielā ātrumā un noslodzē. Tās nodilumaizsardzība ir īpaši efektīva piekaramo ekscentru sistēmu piedziņās, kur eļļošanas apstākļi ir īpaši bargi. Šai motoreļļai piemīt arī nepārspējama termiskā un oksidēšanās stabilitāte, kas ļauj tai saglābāt dzinēju nevainojamo tīru, nepieļaujot nogulšņu veidošanas, kas var izraisīt dzinēja iestrēgšanu un sūkņa aizsērēšanos.

4. Atbilst jaunākajam API standartam
ENEOS motoreļļas 0W50 nevainojamo sniegumu pierāda tās sertifikācija atbilstoši SM specifikācijai, kas ir jaunākais Amerikas Naftas institūta izdotais motoreļļu standarts.

TIPISKĀS ĪPAŠĪBAS

Kvalitātes līmenis : API SN
Sae viskozitātes līmenis : 0W-50
Blīvums (15C) g/cm3 : 0.847
Uzliesmošanas temperatūra C : 232
Kinemātiskā viskozitāte (40C) mm2/s : 104
Kinemātiskā viskozitāte (100C) mm2/s : 18.0
Viskozitātes indekss : 192
Sabiezēšanas temperatūra C : -45
Kopējais skabju daudzums, mgKOH/g : 2.3
Kopējais sārmu daudzums, mgKOH/g : 6.4
Krāsa : L3.0

!Brīdinājums: Tipiskās īpašības var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

LEJUPLĀDES

Šeit jūs varat lejupielādēt papildus materiālus par šo produktu, piemēram, – datu lapas, citu tehnisko informāciju utt ..

ZVANIET: (+371) 27 651 165 JAUTĀJIET E-PASTĀ PAR ŠO EĻĻU

Cenas var mainīties. Lūdzu, aplūkojiet mūsu Privātuma politiku detalizētākai informācijai

JAUNĀKĀS ENEOS EĻĻAS

Aplūko visas jaunākās eļļas


ŠIE UN CITI AUTO RAŽOTĀJI JAU RŪPNĪCĀS PILDA ENEOS EĻĻAS SAVĀS AUTOMAŠĪNĀS: