Sustina 5W40

15.00
  • 5W40
  • Pilnībā sintētiska

Pateicoties fantastiskajai pretestībai pret oksidēšanos nodrošina izcilu dzinēja ilgmūžību un ļauj ievērojami pagarināt eļļas maiņas intervālus.

  • 1 L .
    PIRKT 15
  • 4 L .
    PIRKT 58

APRAKSTS

Ārkārtīgi modernā 100% sintētiskā motoreļļa ir izstrādāta, izmantojot JX Nippon Oil & Energy pašu W Base un ZP tehnoloģiju, lai saglabātu izteikti stabilu eļļas viskozitāti plašā temperatūru amplitūdā. Šī tehnoloģija ļauj SUSTINA palikt ļoti šķidrai arī zemā temperatūrā, samazinot dzinēja iekšējo vilkmi un uzlabojot degvielas ekonomiju par līdz pat 2% salīdzinājumā ar pašreiz pieejamajām degvielu konservējošām eļļām ar tādu pašu viskozitāti. Izgatavota, pielietojot revolucionāro ZP tehnoloģiju ar jaunu pretnodiluma piedevu ķīmiju, kas nesatur sēru. Sēra un skābju blakusproduktu neesamība pasargā eļļu no degradācijas un nodrošina izcilu aizsardzību, saglabājot dzinēju tīru. Pateicoties fantastiskajai pretestībai pret oksidēšanos garantē izcilu dzinēja ilgmūžību un ļauj ievērojami pagarināt eļļas maiņas intervālus.

ĪPAŠĪBAS

1. Atbilst jaunākajam API standartam
ENEOS Motor eļļa 5W-40 ir paredzēta automašīnām ar rūpnīcas rekomendēto viskozitāti 5W-40. Tā ir augstas veiktspējas motoreļļa benzīna un dīzeļdzinējiem, kas atbilst Amerikas naftas institūta (API) standartam SN/CF.

2. Atbilst ACEA standartiem
ENEOS motoreļļa 5W-40 atbilst Eiropas Auto ražotāju asociācijas (ACEA) standartam A3/B4-08, līdz ar to tā ir īpaši piemērota Eiropā ražotajām automašīnām.

3. Savietojama arī ar dīzeļdzinējiem
ENEOS motoreļļa 5W-40 atbilst arī API standartam CF. Tā ir izcila augstas veiktspējas eļļa mazlitrāžas pasažieru automašīnu dīzeļdzinējiem.

TIPISKĀS ĪPAŠĪBAS

Kvalitātes līmenis : API SN/CF un ACEA A3/B4-08
SAE viskozitātes līmenis : 5W-40
Blīvums (15C) g/cm3 : 0.856
Uzliesmošanas temperatūra C : 226
Kinemātiskā viskozitāte (40C) mm2/s : 90.23
Kinemātiskā viskozitāte (100C) mm2/s : 14.67
Viskozitātes indekss : 170
CCS Viscosity mPa's : 6100 (-30C)
Sabiezēšanas temperatūra C : B
Skābes daudzums mgKOH/g : 2.51
Base Number (HCIO4) mgKOH/g : 8.33
Krāsa : L4.0
HTHS Viscosity (150C) mPa's : 3.96

!Brīdinājums: Tipiskās īpašības var tikt mainītas bez iepriekšēja brīdinājuma.

LEJUPLĀDES

Šeit jūs varat lejupielādēt papildus materiālus par šo produktu, piemēram, – datu lapas, citu tehnisko informāciju utt ..

ZVANIET: (+371) 27 651 165 JAUTĀJIET E-PASTĀ PAR ŠO EĻĻU

Cenas var mainīties. Lūdzu, aplūkojiet mūsu Privātuma politiku detalizētākai informācijai

JAUNĀKĀS ENEOS EĻĻAS

Aplūko visas jaunākās eļļas


ŠIE UN CITI AUTO RAŽOTĀJI JAU RŪPNĪCĀS PILDA ENEOS EĻĻAS SAVĀS AUTOMAŠĪNĀS: